SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENICY KRÓLEWSKIEJ

ul. Szkolna 19

83-342 Kamienica Królewska

tel./fax 58- 681 92 02   e-mail: zskamienicakrolewska@wp.pl

   

Aktualności

Kalendarium

Konkursy

Plan lekcji

Dyżury nauczycieli

Sport

Uczniowie

Dyrekcja

Nauczyciele

Samorząd Uczniowski

Sekretariat

Rada Rodziców

Biblioteka

Pedagog

Sponsorzy

Regulaminy

Rekrutacja

Galeria

Archiwum

Absolwenci
 

Przydatne linki:

Urząd Gminy Sierakowice

Kuratorium Gdańsk

Interkl@sa

Szkoła z Klasą

TERMINY SPOTKAŃ Z RODZICAMI

 


LP

Terminy spotkania z rodzicami

Tematyka

1

14.09.2018 r. godz. 17:00

Organizacyjne, wybory do Rady Rodziców

2

14.11.2018 r. godz. 17:00

Informacyjne+ procedury egzaminów

3

09.01.2019 r. godz. 17:00

Informacja o proponowanych ocenach

4

06.03.2019 r. godz. 17:00

Informacyjne kiermasz świąteczny +przypomnienie procedur egzaminu

5

56.05.2019 r. godz. 17:00

Informacja o proponowanych ocenach

 

KONSULTACJE NAUCZYIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej Rok szkolny 2018/2019

Konsultacje przeznaczone są na ewentualne poprawy sprawdzianów, rozmowy z nauczycielem dotyczące przygotowania do konkursów, wyjaśnień dotyczących materiału nauczania oraz wszelkich zapytań ze strony rodziców uczniów.

 


Lp


Imię i nazwisko nauczyciela



Termin 1


Termin 2

Borek Krystyna

środa 715 - 800

środa 1430 – 1515

Dawidowska Grażyna

wtorek 1140 – 1225

_____

Figura Anna

czwartek 950 – 1035

piątek 1045 – 1130

Formela Dominika

środa 800 – 845

piątek 800 – 845

Formela Natalia

Po wcześniejszym uzgodnieniu z n-lem

Furman Iwona

środa 1045 – 1130

wtorek 740 800

środa 735 800

Gojtowska Renata

Środa 1240 – 1325

piątek 1240 – 1325

Górska Oriana

czwartek 1200 - 1240

Wtorek 1110 - 1140

Lejk Sylwia

codziennie

Kamińska Aleksandra

codziennie

Koszałka -Arent Iwona

poniedziałek środa piątek

Leszk Bartłomiej

poniedziałek 1045 – 1130

wtorek 1045 – 1130

Miotk Dorota

piątek 1140 – 1225

środa 800 – 845

Naczk Anna

piątek 1335 – 1420

czwartek 1045 – 1130

Piernikarczyk Andrzej

poniedziałek 855 – 940

_____

Szyca Katarzyna

poniedziałek 1130 – 1200

wtorek 1130 – 1145

Studzińska Małgorzata

piątek 1140 – 1225

______

Subkowska- Wójcik Hanna

środa 1240 – 1325

______

Subkowski Jacek

poniedziałek 1430 – 1515

wtorek 1430 – 1515

Treder Alina

poniedziałek 1045 – 1130

wtorek 1045 – 1130

Winczewska Wioletta

poniedziałek 855 – 940

poniedziałek 1430 – 1515

Wiśniewska Sabina

środa 950 – 1035

czwartek 1045 – 1130

Zelewska Danuta

środa 950 – 1035

środa 1340 – 1425

Zielonka Anna

śr, czw, pt, 730 – 800

piątek 1300 – 1330