+
                    

 

 

Szkoła Podstawowa

w Kamienicy Królewskiej

ul. Szkolna 19

83-342 Kamienica Królewska

tel./fax   58- 681 92 02   e-mail: zskamienicakrolewska@wp.pl

   

Aktualności

Kalendarium

Konkursy

Plan lekcji

Dyżury nauczycieli

Sport

Uczniowie

Dyrekcja

Nauczyciele

Samorząd Uczniowski

Sekretariat

Rada Rodziców

Biblioteka

Pedagog

Sponsorzy

Regulaminy

Rekrutacja

Galeria

Archiwum

Absolwenci
 

Przydatne linki:

Urząd Gminy Sierakowice

Kuratorium Gdańsk

Interkl@sa

Szkoła z Klasą

 

Uczniowie

                                                     kl. "0"a

  1. Antecki Aleks

  1. Bigus Antonina

  1. Choszcz Paula Natalia

  1. Formela Nikodem Piotr

  1. Głodowski Oliwier

  1. Górski Bartłomiej

  1. Jarząbek Hubert Henryk

  1. Jelinski Tobiasz

  1. Kostuch Magdalena Julia

  1. Koszałka Maksymilian

  1. Krefft Iga Nadia

  1. Krefta Milena

  1. Kwidzińska Magdalena

  1. Kwidzińska Oliwia

  1. Leik Łucja Anna

  1. Lejk Maciej Władysław

  1. Patelczyk Karol

  1. Pioch Mikołaj

  1. Reich Cezary Hubert

  1. Rydel Kacper Maciej

  1. Smentoch Antoni Marcin

  1. Szachniewicz Kaja

  1. Szynszecka Eliza

  1. Kluwe Kaja

                                                    kl. "0"b

1

Beker Dawid

2

Benke Martyna Wiktoria

3

Bojanowski Hubert Piotr

4

Bulczak Klaudia Helena

5

Czaja Igor Tomasz

6

Figura Maciej

7

Figura Maja

8

Formela Marcel

9

Forycki Filip Antoni

10

Grzenkowicz Juliusz

11

Kobiela Jakub

12

Kostuch Magdalena

13

Kostuch Nikola

14

Kwidzińska Kaja

15

Labuda Milena

16

Leik Milena Anna

17

Myszk Edyta

18

Nojmiler Olaf Brunon

19

Pryczkowska Klara

20

Pryczkowski Krzysztof

21

Szuta Mateusz

22

Szynszecka Liliana

23

Wenta Aleksander

24

Wenta Hubert

25

Zielonka Aniela

 

                                                    kl. "0"c

 

1

Chylewska Kamila

2

Chylewska Karina

3

Frankowska Tatiana

4

Jelińska Izabela

5

Kamińska Klaudia

6

Klebba Joanna

7

Kostuch Klaudia

8

Kostuch Maja, Teresa

9

Lejk Rozalia

10

Lis Paulina

11

Bigus Maja

12

Bladowska Urszula

13

Leik Wiktoria

14

Lejk Natalia

15

Szweda Aurelia

16

Leyk Wioletta

17

Barabasz Konrad

18

Myszk Damian

19

Górska Karolina

20

Jeliński Hubert

21 Delewski Nikolas
22 Lejk Kornelia

                                                    kl. I

 

1

Bojanowski Jan, Bogusław

2

Czaja Dorian, Stanisław

3

Formela Wiktor, Krzysztof

4

Górski Jakub

5

Klebba Oliwia, Michalina

6

Koperwas Mateusz, Toni

7

Leik Aniela, Maria

8

Lejk Błażej, Karol

9

Patelczyk Wiktoria, Aleksandra

10

Płotka Martyna

11

Polejowski Francieszek

12

Stal Wojciech, Jerzy

13

Wenta Stanisław

14

Walkusz Roksana, Magdalena

15

Górecki Paweł

16

Lejk Bartłomiej, Karol

17

Lejk Kornelia, Danuta

18

Antecki Maksymilian, Tadeusz

19

Pankanin Gustaw

20

Strzelczak Maria, Lena

21

Bolewska Marta, Natalia

 


                                                    kl. II

1

Baran Damian

2

Bigus Lena

3

Bladowski Aleksander

4

Dawidowski Kacper

5

Delewska Nikola

6

Garncarz Filip, Jakub

7

Klebba Filip, Zbigniew

8

Kostuch Aleksandra, Kinga

9

Koszałka Michalina, Alicja

10

Leik Robert

11

Lejk Anna, Monika

12

Lejk Mikołaj, Leon

13

Myszk Iwona, Natalia

14

Myszk Dawid

15

Pioch Nikola

16

Smentoch Filip

17

Sobisz Rafał, Szczepan

18

Strzelczak Amelia

19

Wałdoch Szymon

20

Wójtowicz Nina

21

Zielonka Julianna

22

Ziemann Alicja

 

                                                    klasa III

Nikola

Formela

Paweł

Hinca

Robert

Jastrzębski

Krzysztof

Kamiński

Julia

Kierznikiewicz

Kinga

Konkol

Dawid

Koperwas

Weronika

Kostuch

Dominika

Leik

Adam

Mejer

Martyna

Niklas

Julita

Pawelczyk

Dawid

Pepliński

Bartosz

Wenta

                                                   klasa IV

Barabasz Maja

Chylewski Kacper

 Formela Sandra Katarzyna

Klebba Kacper Henryk

Kobiela Weronika Wiktoria

Konkol Kinga Wiktoria

Koszałka Patrycja

Kurs Stanisław Henryk

Labuda Marta Elżbieta

Miotk Robert Marcin

Patelczyk Paweł

Piasecka Agnieszka Teresa

Polejowska Weronika

Sobisz Wiktoria Bronisława

Szczypior Kinga

Szuta Christopher Piotr

Szymichowski Mateusz Bartosz

Szynszecki Adam

Wenta Paulina Beata

Woźniak Tymoteusz

 

                                                    klasa V

Choszcz Nikola

Choszcz Sandra

Czaja Franciszek Hubert

Grzenkowicz Roksana

Klejsa Kacper Paweł

Kwidzińska Julia Helena

Nowicka Kinga

Szynszecka Agata

Stal Adrianna Weronika

Urban Marcelina

 Zielińska Oliwia

Górecka Kamila

                                                    klasa VI

1. Bigus Paula

2. Delewska Paulina

3. Frankowski Kacper

4. Jelińska Patrycja

5. Koszałka Klaudia

6. Lejk Wojciech

7. Leyk Nicolas

8. Lis Marcelina

9. Lubotzki Patryk

10. Myszk Aleksandra

11. Patelczyk Patrycja

12. Patelczyk Wojciech

13. Wensierska Julia

 

                                                   klasa VIIa

1.

Baran Bartosz Karol

2.

Dampc Natalia Teresa

3.

Delewska Karolina

4.

Formela Nikola Krystyna

5.

Gański Sebastian Artur

6.

Klebba Weronika Karolina

7.

Koszałka Agata Marianna

8.

Kotłowski Grzegorz Józef

9.

Kubińska Weronika

10.

Kurs Radosław Tomasz

11.

Lejk Alicja

12.

Myszk Karol Tadeusz

13.

Olak Nikodem Maksymilian

14.

Szuta Łukasz Antoni

15.

Winczewski Kacper Mieczysław




                                                   klasa VIIb

 

1.       Bojanowski Sebastian  

2.       Dębowski Maciej           

3.       Dobek Karol

4.       Hebel Patrycja Katarzyna

5.       Kierznikiewicz Martyna Emilia

6.       Kniter Tymoteusz

7.       Koszałka Kacper Antoni

8.       Kotłowska Emilia

9.       Kwidziński Cezary Jacek

10.   Kwidziński Michał Karol

11.   Lejk Bartosz Wojciech

12.   Miotk Wiktoria Maria

13.   Tessa Cezary Piotr

14.   Wenta Paweł Jan

15.   Ziemann Kinga Ewa

                                                  klasa VIII

1.       Blok Jeremiasz

2.        Formela Angelika

3.       Hapka Karolina

4.       Jelinska Nikola

5.       Koszałka Patryk

6.       Lejk Julia

7.       Lipkowska Katarzyna

8.       Maszota Amelia

9.       Patelczyk Roksana

10.   Peplińska Julia

11.   Regliński Wiesław

12.   Szczypior Tomasz

13.   Szynszecka Wiktoria

14. Wenta Martyna

                                                    klasa IIIa gimnazjum

Artur Bożyk

Weronika Bulman

Mikołaj Frankowski

Bartosz Jaskulski

Julia Krause

Agnieszka Kitowska

Sandra Leyk

Weronika Niklas

Magda Patelczyk

Wiesław Regliński

Mikołaj Smentoch

Sebastian Stankowski

Jakub Szymichowski

Małgorzata Wójcik

                                                   klasa IIIb gimnazjum

  1. Bojanowski Jakub Szymon

  2. Chaber Magdalena Wiktoria

  3. Choszcz Patrycja Sylwia

  4. Cyman Marta Dominika

  5. Dworak Julia Maria

  6. Grzenkowicz Mateusz

  7. Jelińska Daria Weronika

  8. Konkel Filip Wojciech

  9. Krefft Kacper Mateusz

  10. Krefft Dawid Mateusz

  11. Labuda Jan

  12. Lejk Monika

  13. Lubotzki Łukasz Grzegorz

  14. Myszk Paweł Władysław

  15. Potrykus Adrian

  16. Tessa Aleksander Andrzej

  17. Toruńczak Grzegorz Maksymilian

  18. Wensierska Sandra Maria

  19. Woźniak Paulina Dominika